Filtrai

Internetinė prekyba filtrais :

Angliniai filtrai

Šie filtrai naudojami dujinių nuodingų medžiagų sulaikymui. Taip pat angliniais filtrais sulaikomi cheminių medžiagų garai, kvapai. Priklausomai nuo cheminės medžiagos, parenkama skirtingo tipo aktyvuota anglis. Angliniai filtrai taip pat naudojami orui su radioaktyvioms priemaišomis, gyvsidabriu, rūgštimis filtruoti. Filtrai gali būti cilindriniai, paneliniai, kasetiniai. Panaudota anglis keičiama nauja.

Cilindriniai filtrai

Cilindriniai filtrai plačiai naudojami įvairiose pramonės šakose. Filtruojamas oras valymo įrenginiuose, dulkių nusiurbimo ciklonuose, miltelinio dažymo kamerose, valomi metalo virinimo ir pjaustymo dūmai, garai. Kai valomas oras pilnas sprogiųjų dalelių, filtrai tiekiami su nerūdyjančio plieno plaušeliais arba įterptomis aliuminio dulkelėmis, kad nebūtų elektros krūvio iškrovos.

HEPA filtrai

H10, H13 ir H14 filtravimo klasės. Rėmelis gali būti MDF, cinkuotos skardos arba aliumininis. Filtrinė medžiaga iš stiklo mikropluošto. Absoliutaus valymo filtrai naudojami vėdinimo sistemose, kur orą reikia išvalyti visiškai. Dažnas panaudojimas ligoninėse, elektronikos ir farmacijos pramonėje, laboratorijose. Kiekvienas filtras gamybos metu išbandomas, kad būtų sandarus, išrašomas bandymų sertifikatas. Galima užsakyti specialius HEPA filtrus, kurie apdirbti antibakterinėmis priemonėmis.

Kasetiniai filtrai

Filtrai G2, G3, G4 ir M5, F7 filtravimo klasės.

Rėmelis gaminamas iš galvanizuotos skardos. Filtrinė medžiaga iš kintančio tankumo poliesterio pritvirtinta prie metalinio tinklelio iš vienos arba dviejų pusių ir sugofruota.

Kasetiniai filtrai naudojami vėdinimo sistemose, šaldymo įrengimuose, gamybos įrengimuose, kur reikia filtruoti didelį oro kiekį. Kasetiniai filtrai gali būti naudojami kaip pirminiai filtrai prieš aukštesnės klasės filtrus.

Kišeniniai filtrai

Kišeninių filtrų rėmelis gaminamas iš galvanizuotos skardos arba plastiko. Filtrinė medžiaga iš kintančio tankumo poliesterio, polipropileno ar stiklo pluošto. Filtrinė medžiaga su specialiu plaušelių išdėstymu leidžia sugerti didelį kiekį dulkių. Kokybiška filtrinė medžiaga ir optimizuota kišenių forma užtikrina ilgaamžį filtro naudojimą.

Kišeniniai filtrai naudojami vėdinimo sistemose, pramonės įrengimuose, kur reikia filtruoti didelį oro kiekį. G3 ir G4 klasės filtrai dažniausiai naudojami kaip pirminiai filtrai prieš aukštesnės klasės filtrus. M5, M6, F7 ir F9 klasės filtrai dažniausiai naudojami kaip galutiniai filtrai arba kaip priešfiltriai prieš ypač aukštos klasės filtrus.

Kompaktiniai filtrai

Kompaktiniai filtrų rėmelis plastikinis. Filtrinė medžiaga iš stiklo mikropluošto. Kokybiška filtrinė medžiaga ir optimizuota kišenių forma užtikrina ilgaamžį filtro naudojimą bei didelį oro kiekio pralaidumą. Kompaktiniai filtrai naudojami vėdinimo sistemose, kur reikia filtruoti didelį oro kiekį. F6, F7 ir F9 klasės filtrai dažniausiai naudojami kaip galutiniai filtrai arba kaip priešfiltriai prieš ypač aukštos klasės filtrus. Dažnas pritaikymas filtruojant dūmus ir žiedadulkes.

Lubų filtras

Baltos spalvos poliesterio pluošto filtras. M5 filtravimo klasė. Viena pusė sustiprinta armuojančiu tinkleliu. Naudojamas ventiliacijos ir kondicionavimo sistemose, dažymo kamerose. Leidžiama darbinė temperatūra +100°C. Momentinė didžiausia temperatūra iki +120°C. Tolygiai tankėjanti filtro struktūra ir storas filtro sluoksnis garantuoja ypač didelį dulkių surinkimą.

MPL paneliniai filtrai

MPL (minipleat) paneliniai filtrai G4, M5, F7 ir F9 filtravimo klasės.

MPL filtrai dažniausiai pakeičia kišeninius filtrus, kai reikia sumažinti filtro užimamą plotą. Naujo tipo gofravimo principas ir taškinis klosčių klijavimas tarpusavyje užtikrina mažą pasipriešinimą oro srautui bei didelę dulkių talpą. Rėmelis gaminamas iš kartono, plastiko ir galvanizuotos skardos. Filtrinė medžiaga iš daugiasluoksnės sintetinės filtravimo žaliavos.

MPL filtrai naudojami vėdinimo sistemose, šaldymo įrengimuose, gamybos įrengimuose, kur reikia filtruoti didelį oro kiekį. MPL filtrai gali būti naudojami kaip pirminiai filtrai prieš aukštesnės klasės filtrus.

F7 klasės MPL oro filtrai su plastikiniu rėmeliu sertifikuoti Vokietijoje DIN 4102 B2. Tai statybos medžiagoms skirtas sertifikatas, kuris parodo, jog gaminys, veikiamas tiesioginės liepsnos, toliau jos neskatina, bet slopina. Parinktos tokios filtrų komplektuojančios dalys, įskaitant ir tarpinę, kad oro filtrai lydytųsi, bet neliepsnotų atvira liepsna.

Riebalų sulaikymo filtrai

Šie filtrai gaminami iš cinkuoto plieno, aliuminio arba nerūdyjančio plieno. Priklausomai nuo poreikio, parenkamas ir filtro storis, ir medžiaga. Pavyzdžiui maisto pramonėje naudojami aliumininiai filtrai.

Filtrų paskirtis – pirminis riebalų garų, dūmų sulaikymas. Filtravimas, kur turi būti sulaikomos kibirkštys.

 

 

Susisiekite su mumis!