Vėdinimo sistemos » Mini rekuperatoriai

Decentralizuoto vėdinimo įrenginys Quantum HR 100

Decentralizuoto vėdinimo įrenginys Quantum HR 100 (mini rekuperatorius)

 • Keramikinis šilumokaitis (90%), 3 greičiai, keičiamas filtras, prijungimai laidiniam valdymo pultui ir jutikliams, sinchronizacija poromis, vasaros bypass,
 • 10/15/25m³/h; 1,2/1,7/2,6W, 230V, Ø100mm, 10/15/29dB
 • atskirai užsakomas laidinis valdymo pultas CTRL-S
 • Specifikacija:

  Korpusas, pagamintas iš aukščiausios kokybės ABS plastiko, yra ilgalaikis, atsparus smūgiams bei tvirtas. Spalva - balta RAL 9010. Atsparus UV spinduliams.
  Dulkių filtras išimamas iš vidaus.
  Unikalaus dizaino sraigtinis rotorius pasižymi patobulintomis aerodinaminėmis ypatybėmis, nedideliu garso lygiu ir pagerintu efektyvumu.
  Regeneracinis keramikinis šilumokaitis; aukštas šiluminis efektyvumas (iki 90%).
  Efektyviam elektros energijos vartojimui rekuperatorius yra komplektuojamas su elektriniais (EC) rotoriniais varikliais,kuriuose naudojami aukščiausios kokybės, ilgaamžiai rutuliniai guoliai su termine apsauga. Sukurtas ir tinkamas nepertraukiamam veikimui.

 •  

  IPX4 apsaugos klasė
  Darbinė temperatūra nuo -20 iki +50 °C
  Estetiškas plokščias priekinis dangtelis dera modernaus dizaino interjere ir yra lengvai nuimamas, norint nuvalyti.
  Keičiama srauto kryptis. Srautas keičiamas apytiksliai kas 70 sekundžių.
  Daugiafunkciniai greičių režimai: galima rinktis iš 3 greičio režimų. Turbo režimas gali būti aktyvuotas naudojant išorinius jungiklius arba aplinkos jutiklius, pavyzdžiui, SEN-HY arba SEN-CO2.
  Nemokamo vėsinimo režimas (Bypass)  su „tik ištraukti“ funkcija, kad išvengti šilumos mainų, kai nereikia. Integruotas led indikatorius praneša, kada Bypass funkcija yra įjungta.
  Supaprastintas prietaisų sinchronizavimas.
  Lengva detalių priežiūra, įskaitant šilumokaitį.
  CTRL-S nuotolinio valdymo pultą galima užsisakyti, arba prietaisą galima valdyti bet kokiais dvipoliais jungikliais. CTRL-S dėka galima kontroliuoti du ir daugiau prietaisų.